Wynajęcie meblowozu

Jeżeli chodzi o samo wynajęcie meblowozu istnieją trzy opcje do wyboru. Istnieje możliwość wynajęcia:

-Meblowóz z kierowcą

-Meblowóz z kierowca i ekipa dwóch pomocników do noszenia.

-Meblowóz z kierowca i ekipą trzech pomocników do noszenia.

Każdy nasz meblowóz posiada niezbędne przy przeprowadzce kartony, materiały pomocnicze i inne sprzęty potrzebne przy przeprowadzce.Nasze meblowozy wynajmujemy na godziny. Aby oszacować dokładny koszt waszej przeprowadzki, najlepiej skontaktować się z naszym doradcą, który wyliczy koszty naszej przeprowadzki.Współpracując z nami oszczędzacie swój cenny czas i energię oraz nerwy. To my zajmujemy się wasza przeprowadzką a wy jedynie ją zlecacie.Jesteśmy profesjonalistami. Nasza firma działa od lat na rynku i w tym czasie pozyskała już spore grono zadowolonych klientów, którzy po raz drugi z cała pewnością nas wybrali.W naszej firmie najważniejszy jest klient i jego zadowolenie. Dokładamy wszelkich starań by nasizleceniodawcy byli w pełni zadowoleni. Jednym z naszych sposobów na zadowolenie klienta jest po zakończonej przeprowadzce proszenie go o wypełnienie ankiety, która zawiera takie punkty jak poziom zadowolenia, uwagi dotyczące przeprowadzki i wiele innych. Pozwala nam to na spełnianie oczekiwań naszych klientów, co w prostej linii prowadzi do ich zadowolenia.

Uważamy, ze miarą sukcesu firmy jest zadowolony klient. Jeżeli zdecydujesz się na nasze usługi z cała pewnością będziesz zadowolony a przeprowadzka nie będzie już udręką. Wystarczy, ze zlecisz nam swoja przeprowadzkę a my zajmiemy się wszystkim kompleksowo.

Spakujemy Twoje rzeczy, zdemontujemy meble do transport, zabezpieczymy Twoje mienie i przeniesiemy do samochodu. Po przywiezieniu na miejsce wniesiemy, rozpakujemy i zmontujemy tak abyś mógł swobodnie urządzać się w nowym miejscu.

Jeśli chcielibyście skorzystać z naszych usług koniecznie skontaktujcie się z naszym doradcą, który umówi się z wami na spotkanie i dokładnie poinformuje jak wasza przeprowadzka będzie wyglądała. Jeśli nie chcecie zlecać usługi kompleksowej a jedynie zamówić sam meblowóz również prosimy o kontakt z doradcą, z którym to ustalicie wszelkie szczegóły gdzie i o jakiej godzinie meblowóz będzie potrzebny.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami. Na pewno będą państwo w stu procentach zadowoleni z pełnej współpracy z naszą firmą. Czekamy na kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *