Co nas cechuje?

Doświadczenie, wykwalifikowani pracownicy, dobry sprzęt. Jesteśmy liderem w dziedzinie profesjonalnych przeprowadzek. Każdy klient jest dla nas ważny i każdego traktujemy indywidualnie. Wykonujemy zlecenia dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. Nigdy nie przestaliśmy i nie przestaniemy doskonalić naszych umiejętności i szlifować swoich kwalifikacji. Szczególnie przykładamy się, do jakości naszych usług.

Dlaczego wybrać właśnie nas?

Wybranie firmy przeprowadzkowej nie jest wcale takie łatwe. Trzeba przeanalizować wiele czynników. Składając w obce ręce całe swoje mienie musimy mieć pewność, że są to ludzie odpowiedzialni a my właśnie tacy jesteśmy. Zaufało nam już wielu klientów, którzy dają nam najlepsze opinie i rekomendacje.

Na Śląsku istnieje wiele firm świadczących podobne usługi, jednak mało, która firma posiada tak ogromne doświadczenie jak nasza. Inne firmy nie mogą również pochwalić się tak dobrym i nowoczesnym sprzętem pomagającym w przeprowadzkach. Z pośród wielu firm konkurencyjnych wyróżniają nas także bardzo przystępne ceny, jakie oferujemy za nasze usługi oraz różnorodność działania na polu przeprowadzek.

Przeprowadzkami zajmujemy się kompleksowo. Pomożemy państwu spakować Wasze rzeczy, zabierzemy i odtransportujemy w wyznaczone miejsce gdzie po przywiezieniu pomożemy w rozładunku waszego mienia.

W naszej firmie wiemy jak ważne i drogocenne mogą być dla państwa wasze rzeczy. Nasi pracownicy są szczególnie uczuleni na punkcie dbania o rzeczy klientów powierzone im na czas przeprowadzki. U nas nie ma prawa nic zaginąć ani ulec zniszczeniu. O wsze rzeczy dbamy jak o swoje. Nasi pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie.

Ciągle powiększamy swoje kompetencje, zakupujemy nowy sprzęt i szkolimy się, aby móc przeprowadzać was jak najlepiej. Wiemy jak cenny w dzisiejszych czasach jest czas i dbamy o to by przeprowadzki były możliwie jak najszybciej dokonane. Szybkość jednak to nie wszystko. U nas liczy się pełne zadowolenie klienta. Działamy sprawnie i szybko.

Zdając sobie sprawę z tego, że czasami potrzeba klientom czasu na przykład, gdy nowe mieszkanie czy inny lokal są jeszcze w trakcie remontu, proponujemy nasze magazyny, jako miejsce gdzie czasowo możecie przechować swój dobytek. Będzie on tam bezpiecznie czekał aż do momentu, gdy będziemy mogli bezpiecznie przewieźć powierzone nam mienie na miejsce docelowe.

Każdemu naszemu klientowi udostępniamy materiały do zabezpieczenia dobytku podczas transportu.

Dysponujemy:

-Kartonami i różnego rodzaju pudłami jak i pojemnikami, w których można umieścić różne małe elementy jak szkło, bibeloty, ubrania itd.

-Materiały stanowiące zabezpieczenie na przykład koce, folię, tektury itd.

-Materiały pomocnicze takie jak sznurki, taśmy klejące, ściągacze czy druty.

Zamawiając przeprowadzkę u nas możecie państwo zapomnieć o czasochłonnym i żmudnym pakowaniu.

Nasi pracownicy mogą zrobić to za was. Spakują profesjonalnie wasz dobytek i zabezpiecza go odpowiednio przed zniszczeniem.

Oprócz przeprowadzek oferujemy również wynajem meblowozów. Nasze meblowozy wyposażone są w potrzebne do przeprowadzki kartony oraz materiały pomocnicze w pakowaniu jak sznurki, taśmy itd. Do każdego meblowozu dołączona jest ekipa pracowników, którzy pomogą w noszeniu waszego dobytku i transporcie na miejsce docelowe. Za wynajęcie meblowozu naliczamy stawkę godzinową. Nasze meblowozy dostarczamy o umówionej godzinie w wyznaczone nam przez klienta miejsce.

Nasza oferta nie dotyczy tylko klientów indywidualnych. Jest kierowana również dla firm chcących na przykład przenieść swoje biuro. Dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że podczas przeprowadzki wasza firma będzie musiała zostać zamknięta, więc przeprowadzkę przeprowadzimy fachowo i wyjątkowo sprawnie, tak, aby czas zamknięcia firmy był jak najkrótszym możliwie czasem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *